.

Hlyjoon Ланци за Снег за Автомобил Гума Анти-Пропадна Челик Синџири за Снег Кал Автомобил Безбедност Пневматик Спојувалка за Каиш-на Синџир Одговара за Автомобил Ками

Hlyjoon Ланци за Снег за Автомобил Гума Анти-Пропадна Челик Синџири за Снег Кал Автомобил Безбедност Пневматик Спојувалка

DEN 1202.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени на манган челик материјал, со голема сила, добра цврстина, да носат доказ и притисок доказ, супер долговечност.Лесна инсталација во неколку минути, без да го дигате џек и мобилни се потребни. 3 големини за вашата опција, универзална одговара за сите модели на автомобили со гуми ширина помеѓу 165 - 195mm / 205 - 225mm / 235 - 285mm.Анти-пропадна груба површина ефективно подобрување на лепливоста на возила за на снег, се спречи лизгава, обезбедува максимална влечење со минимални кочница далечина и лизгање.Силното триење отпорни моќен инженеринг појас и исклучителна цинк легура олабавување заклучување обезбеди својот максимум wearability и цврстина.Лесна инсталација во неколку минути, без да го дигате џек и мобилни се потребни. 3 големини за вашата опција, универзална одговара за сите модели на автомобили со гуми ширина помеѓу 165 - 195mm / 205 - 225mm / 235 - 285mm.Направени на манган челик материјал, со голема сила, добра цврстина, да носат доказ и притисок доказ, супер долговечност.Анти-пропадна груба површина ефективно подобрување на лепливоста на возила за на снег, се спречи лизгава, обезбедува максимална влечење со минимални кочница далечина и лизгање.Силното триење отпорни моќен инженеринг појас и исклучителна цинк легура олабавување заклучување обезбеди својот максимум wearability и цврстина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Дење Работи Светлина Материјал : ABS Работен Напон : DC 12 V Боја Температура Опсег : 6000~6700 K Осветленост : 70~90 LM (строго симетрични лево и десно) Работат на струјата : DC 150m A~300m A Работно Време : ≥24 Часа Работна Температура : -40~60℃ светла Боја : Бела Fitment : Одговара за Holden ПЕТ Ute Пакет Листата : 2 x Дење Работи Светлина 5 x Тока 1 x Жици се Подигнат 3648 x Прирачник за Корисникот.

Особините