.

Fama Бронза Ashtray Pheasant, Класичен Ashtray, Декоративни Дома Додаток

Fama Бронза Ashtray Pheasant, Класичен Ashtray, Декоративни Дома Додаток

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ashtray "Pheasant" - оригиналното дело на мајсторот ќе биде одлична декорација на собата.На ashtray е целосно изработени од бронза.Бронза има топлина-отпорни својства, така што неговата боја нема да се влошува со постојан контакт со жешка пепел.На ashtray "Pheasant" е универзален подарок за било каква свеченост.Димензии : 16 x 12 cm.Тежина : 0.45 кг.Ashtray "Pheasant" - оригиналното дело на мајсторот ќе биде одлична декорација на собата.На ashtray е целосно изработени од бронза.Бронза има топлина-отпорни својства, така што неговата боја нема да се влошува со постојан контакт со жешка пепел.Интересен цртеж внатре во форма на pheasant ќе совршено се комбинираат со класичен дизајн на собата.На ashtray "Pheasant" е универзален подарок за било каква свеченост.Димензии : 16 x 12 cm .;Тежина : 0.45 кг.

Особините