.

HHO Печ Сет 3 Парчиња. Мини Свиња Бела Портокал Закрпи Симпатична Малку Свиња, Свинче Цртан филм Логото Дете Бебе Девојка Јакна Т Кошула Печ Шие Железо на Извезена Сим

HHO Печ Сет 3 Парчиња. Мини Свиња Бела Портокал Закрпи Симпатична Малку Свиња, Свинче Цртан филм Логото Дете Бебе Девојка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензија : 0.7/8 X1 инчи. / Кликнете/Slide За Да На Следното Слики За Големина.Овие слатки закрпи се најдобри за Облека,Јакна,Кошула,Вест,Шапка,Ранец и Повеќе.Исто така, може да најдобри за производство на текстил, облека, декоративен поклопец недостатоци, DIY мали украси, создавањето на везови слика.ЈАС БРОД ОВАА ТОЧКА ОД ТАЈЛАНД !Пристигнување Време : ОД ТАЈЛАНД. 1 - 2 недели кон ЕУ, велика БРИТАНИЈА , АВСТРАЛИЈА Сепак некаде до 3 недели -многу ретки, но само во случај!. 2 - 4 недели во САД , КАНАДА Сепак некаде до 6 недели -многу ретки, но само во случај!.Повеќето од моите клиенти примена на нивните пакувања во пристигнување време или побрзо, само неколку кои се примени во малку доцна отколку обично.Ве МОЛАМ да МИ ИСПРАТИ ПОРАКА, ако не сте добиле на вашиот предмет ,или ако имате било каков проблем со предметот пред да ја напушти која и повратни информации.

Особините