.

Zbroh Чиста Рака Јасно AB Боја/Паун Сини да се шие на Rhinestones Applique Кристали Закрпи 32X17cm Свадба Sash Applique

Zbroh Чиста Рака Јасно AB Боја/Паун Сини да се шие на Rhinestones Applique Кристали Закрпи 32X17cm Свадба Sash Applique

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Закрпи.Функција : 3 D,рачно изработени.Големина : 32*17cm.Облека закрпи, чиста рачно изработена облека печ, можете слободно да се стави на облека.Стил : Шие-На.Многу убава дијамант кристал закрпи applique намали, тоа е рачно направена во еден Транспарентен предиво, погоден за сите видови на облека.

Особините