.

menolana Кратко Sleeve Пот Влошки Underarm Апсорбирање на Платно+50x Еднократна Рампа

menolana Кратко Sleeve Пот Влошки Underarm Апсорбирање на Платно+50x Еднократна Рампа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-free, да ви останат свежи и суви.Се вклопува многу удобно, останува во место, дури и кога ќе се обратите за бегство и апсорбира пот брзо.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.Лесно да се прикачите на вашиот рамо, заврши underarm заштита,пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат.Голема влошки за активности на отворено, џогирање, работи и тренингот.Опис : - мала тежина и преносни, скоро невидливи - Одржување на вашата омилена облека underarm област дамка-free, да ви останат свежи и суви - Лесно да се прикачите на вашиот рамо, заврши underarm заштита,пот влошки се на под риза ракав, не грижете се, тие како да го поправам под вашата рака или да се откажат. - Се вклопува многу удобно, останува во место, дури и кога ќе се обратите за бегство и апсорбира пот брзо. - Голема влошки за активности на отворено, џогирање, работи и тренингот.Спецификација : - Материјал : PE , ПЕТ Не-плетени+Млеко свила + Полиестер Fiber Size Табела : Влошки за Еднократна употреба Големина : Прибл. 11 x 6.5 см/ 4.3 x 2.6 inch Short кошула погоден за градите обемот : Прибл .79-101cm/31.1-39.8 инчен Горниот периметар : Прибл. 23.3 x 2cm/9.2 x0.8 инчен Пониски периметар : Прибл 35.3 x 2cm /13.9 x 0.8 inch Package Вклучува : 50 Парчиња Расположливиот Underarm Пот Влошки + T кошула со Underarm Пот Pads Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините