.

Nexium 24HR Киселина Редуктор, 42 кт. (Пакување од 2)

Nexium 24HR Киселина Редуктор, 42 кт. (Пакување од 2)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Клинички докажано за лекување на честа горушица.Добиете 24-часовна помош од честа горушица со Nexium 24 HR Одложен-Порака на Капсули.Тоа блокови киселина на изворот, вртење на вашето тело киселина пумпи од on за да го исклучите и обезбедува целосна заштита* од честа горушица.Само една пилула дневно за цел ден, цела ноќ заштита од честа горушица.Nexium 24 HR е #1 за продажба преку ШАЛТЕР на честа горушица бренд.** Доверба Пурпурна Пилула.

Особините