.

ACTOOL Annular Машина Арбор Morse Коси MT3 да 3/4 Weldon месо тело со Внатрешна Coolant

ACTOOL Annular Машина Арбор Morse Коси MT3 да 3/4 Weldon месо тело со Внатрешна Coolant

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

MT3 да 3/4" Weldon месо тело со Внатрешна Coolant Систем.Одговара за Маг Вежба и Вежба Притиснете.Одговара за 3/4" Weldon месо тело Annular Машина.Внатрешни Coolant Систем за да се спаси Coolant за време на Дупчење.Со Копчето.

Особините