.

Ochoos M6 (2#) не 'Рѓосувачки Челик, Анти-' Рѓа snap Кука Куче Синџири Кука

Ochoos M6 (2) не 'Рѓосувачки Челик, Анти-' Рѓа snap Кука Куче Синџири Кука

DEN 1646.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Е прилагодено : Yes.Diy материјали : Металугрија.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Име : вртливата snap куки.Боја : сребрена.Wudi Zhibo Метали Co., LTD е лоцирана во Wudi градот Shandong Провинција која е убава и богата брегот на Bohai Море.Нашата компанија поседува advantaged позиција на работ на Qingdao и Тијанџин пристаништа.И ние имаме удобен транспорт се прошири во сите правци во Кина, особено во Пекинг градот.Wudi Zhibo Метали Co., LTD е meanly ангажирани во метални производи.Нашиот бизнис е систем вклучува дизајнирање, производство, обработка и продавање.Нашите производи се camlock спојка, местење на хардвер, морски хардвер, авто додатоци ,како и машински делови .Според стандардите на API ANSI БС DIN JIS, производите се направени на прилично , рационално изградба, супериорни перформанси.Материјалот од нашите производи се видови на нерѓосувачки челик ,како што се 304 316 316 L .алуминиум.месинг.pp.најлон и јаглероден челик.На производи се користат во многу област покривање на морски транспорт, петрохемиската индустрија, Фармацевтски papermaking, прехранбената индустрија,снабдување со електрична енергија индустрија и така натаму.Нашите производи се извезуваат во Америка, Англија, Франција, Канада, Австралија, Холандија, Јапонија и Кореја, и на домашниот пазар е премногу голема, што се здобијат со многу доверба и поволни приеми дома и во странство.Од утврдениот до сега, Wudi Zhibo Метали Co., LTD послушност кон идејата за "Квалитетот на Прво место, Чест Менаџмент" и цел на "Win-Win", сите штабови се посвети на технолошките иновации, градење на претпријатието бренд ,да се задоволат потребите на клиентите.Добредојдовте на Ochoos во светот за да ја посетите нашата компанија и да се направи бизнис преговори.Објектот специфики : Е прилагодено : Yes Diy материјали : Metalworking Material : нерѓосувачки steel Name : вртливата snap hooks Color : silvery Material : нерѓосувачки челик 304 Application : Торба додатоци, Куче chains Size : 0#(М4) 1#(М5) 2#(M6) 3#(M7).

Особините