.

BBCVTREQALead-слободен кристал decanter Decanter Виски Decanter Свет Сет со 4 Гравирани Свет Виски Очила за Алкохол, Скоч, Бурбон, Водка Подароци за Татко ми - 850Ml шише Вино Електрични de

BBCVTREQALead-слободен кристал decanter Decanter Виски Decanter Свет Сет со 4 Гравирани Свет Виски Очила за Алкохол, Скоч,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се чисти и да ги чува. ● 8-во-1 Сет - Нашите виски decanter доаѓа со 4 мапата на светот гравирани очила (10 мл), антички брод, дрвени стојат, шише затка, 2 силикони мраз топки, и фрлаат инка.Визуелно уживање, кристално-како уметнички дела.

Особините