.

Lukovee Магнетни Аквариум Алги Гребење Риба Резервоарот Почиста, Силен Магнет Нула-Слободен Стакло Почиста Лебди Водни Чиста Четка со Лесна Употреба Солидна Рачка

Lukovee Магнетни Аквариум Алги Гребење Риба Резервоарот Почиста, Силен Магнет Нула-Слободен Стакло Почиста Лебди Водни

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Силни Магнетни】 - Изработени од силни магнетни ретка земја, тоа е тешко да не успее кога бришејќи во рибата стакло резервоарот.Неговата силна сили да предизвика внатрешна чистење со четка за да се следат на надворешната рачка. 【Ефикасно Чистење Стакло Алатка】 - На srubber кој е направен од материјал со мали куки и монтажни сечилото да работат заедно за да лесно и effeicently scrape off the stain, алги и депозит.Тоа може да scrape далеку алги без оштетување на стакло, правење на вашиот чистење работа неспокојот. 【Варијабилна и Лесен за Складирање】 - Што лебди, па можете да го извади тоа додека се осигура дека вие не влажни вашите раце и да се наруши вашиот водни животни. 【Удобно & Не се лизга Handgrip】 - дршката е голема и дебела, па тоа е удобно и да не се лизга,Која е лесно да се одржи на како да се движат наоколу. 【Трајни & Водоотпорен Материјал】 - На капакот на почисто е изработен од ABS пластика, материјал без попуштат, кој спречува водата форма внесување.Тоа е исто така многу издржлива, па тоа ќе трае долго време.Оваа пумпа ќе помогне ефикасно да се компензира за кислород со прилагодливи тек!.Пад на scrubber страна во вода, кога други четка блиску до надвор стакло, тие ќе се привлекуваат едни со други.М.Се движат надвор една, во внатрешноста на една следи надвор еден да се избрише.Инсталирање на сечилото на главата четка, тоа ќе можат ефикасно да се отстранат тврдоглав марка. 1 x Магнетни Почиста, 1 x Ножот.Поради силната апсорпција, пресврт нив до 90 степени, така што тие се полесно да се одвои.Да се чува далеку од предмети или инструменти кои се подложни на магнетни сили, како што се мобилни телефони. ✔ Карактеристики.

Особините