.

hygger Нерѓосувачки Челик Замена Магнетни Scraper Ножеви Жилет за ХГ-815 Почиста 5-Pack (Мал)

hygger Нерѓосувачки Челик Замена Магнетни Scraper Ножеви Жилет за ХГ-815 Почиста 5-Pack (Мал)

DEN 182.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

5 pack замена scraper ножот за ХГ-815 магнет почиста S. Мали ножеви, мерки 4.7*1.7 cm.Материјал : не ' рѓосувачки челик, за стакло резервоарот.Ценет 5-пакет.Медиум ножеви, мерки 5.7*1.7 cm.Мали ножеви, мерки 4.7*1.7 cm.

Особините