.

Heayzoki Hoof Нож Алатка, Електрични Добиток и Овците Hoof Нож Алатка, Cattles Коњи Hoof Средување на Диск Плоча Алатка, со 7 Ножеви,Живина Земјоделство Резерви(7 Машина Главата)

Heayzoki Hoof Нож Алатка, Електрични Добиток и Овците Hoof Нож Алатка, Cattles Коњи Hoof Средување на Диск Плоча Алатка,

DEN 254.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Главно се користи за да се намали коњ hoof и ќе имаме добар коњ јава или дербито на искуство.Поостри нож, лесен за ракување и брзо да се намали коњ hoof, не е лесно да се скрши.Лесно да се сече на работ на добиток hoof за да се избегне непотребно штета.Професионални електрични поправка алатка, висок оперативен ефикасност и издржливи.Одлично изработка и висока јачина, лесен за употреба, заштеда на повеќе време и напор.Функција : 1. Лесно да се сече на работ на добиток hoof за да се избегне непотребно штета.2. Професионални електрични поправка алатка, висок оперативен ефикасност и издржливи.3. Одлично изработка и висока јачина, лесен за употреба, заштеда на повеќе време и напор.4. Поостри нож, лесен за ракување и брзо да се намали коњ hoof, не е лесно да се скрши.5. Главно се користи за да се намали коњ hoof и ќе имаме добар коњ јава или дербито на искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Hoof Нож Tool Material : Алуминиум Alloy Size : Прибл. 10 x 10 x 1,5 см / 3.9 x 3.9 x 0.6 in Weight : Прибл. 307g / 10.8 оз Апликација : Овци, говеда, коњ и други животни.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Nail1 x Hoof Нож Tool Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hoof Knife Tool
Material:
Aluminium Alloy
Size:
Approx. 10 x 10 x 1.5cm / 3.9 x 3.9 x 0.6in
Weight:
Approx. 307g / 10.8oz
Application:
Sheep, cattle, horse and other livestock.
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Nail1 x Hoof Knife Tool :
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :