.

ZQDMBH Алатка Појас Електричар Торбичка лента со алатки Случај Делови Кутија Алатка Торба Ранец Раководство Организатор Водоотпорен Алатка Торба Toolkit (Боја : Style1)

ZQDMBH Алатка Појас Електричар Торбичка лента со алатки Случај Делови Кутија Алатка Торба Ранец Раководство Организатор

DEN 2397.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Надградба на вашиот постоечки сметководствена метод со нашиот квалитет алатка појас.Тој е способен за вршење на сите на вашите основно столарија алатки и вашиот средно работни алатки каде што работат.Повеќе не ќе треба повеќе пати да го носат вашиот алатки за локација.Таа заштедува време и го прави поефикасно!.Алатка појас обезбедува лесен пристап до сите ваши алатки правото на вашиот!.Изработени од квалитетни материјали и изградена на последните години во областа.Тоа стои до некои од најтешките средини.Материјал : Polyester Model Број : tools Selling точка 1 : tool торба leather Selling точка 2 : алатка торбичка belt Selling точка 3 : алатка belt Working со многу алатки од страна на рака, е мачна и доведува до неефикасност, валкани tools, и ги завршуваа неоправдан.Сепак, алатка појас обезбедува лесен пристап до сите ваши алатки право на колковите!Единствена, поместена подвезици на оваа алатка појас се конструирани да се носат товари удобно и дистрибуција на тежина рамномерно, без притисок на долниот дел на грбот и колковите.

Особините