.

Голема Алатка Градите со 8-Фиока, Висок Капацитет Ротирачка Алатка Кутија Алатка за Складирање Кутија со 4 Тркала, Отстранлив Алатка Кабинет,Мулти-Цел Организатор с

Голема Алатка Градите со 8-Фиока, Висок Капацитет Ротирачка Алатка Кутија Алатка за Складирање Кутија со 4 Тркала, Отстранлив

DEN 1528.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】Нашата алатка градите има вкупно 8 фиоки со различни големини.Различни големина на фиоки може да одговараат за различни алатки, кој ви овозможува да ги чува сите видови на алатки.Алатката количка доаѓа со 2 гардероби, па можете да ги зачувувате некои важни алатки.Покрај тоа, постојат мали дупки на страната која може да се стави на куки во согласност со сопствените потреби, така што ќе можат да носат повеќе предмети. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ И БОЈА】 Нашата алатка градите е направен од висок квалитет на челик и прав обложени на површината, тркалата се направени од гума и пластика, која е силен, издржлив и анти- ' рѓа.Одлична изработка овозможува алатка градите може да се користи за долго време и тоа е исто така многу лесно за вас да се исчисти. 【МОНТАЖНИ КУТИЈА】дизајнот на оваа алатка кутија е креативна.Целата складирање кабинет може да биде одвоен во 2 кутии, кој ви овозможува да ги користат посебно или заедно според вашите барања. 【БЕЗБЕДНА И СТАБИЛНА ДИЗАЈН】врвот кутија фиока и дното кабинет се инсталирани брави кои може да се заштити вашиот алатки од украле и да се обезбеди вашиот алатка безбедно.И со челична конструкција, што го прави кабинетот постабилна. 【ЛЕСНО ДА се ДВИЖИТЕ】Оваа алатка градите има четири флексибилни универзална тркала, што ќе овозможи брзо и лесно движење.А две од нив имаат сопирање функција.Горниот случај се полнети во долниот кабинет за лесен транспорт.Спецификација : Материјал : Челик Вкупната Димензија : 24.4"(L) x 13"(W) x 42.9"(H) Врвот Алатка Градите Димензија : 23.6"(L) × 10"(W) x 15.2"(H) Дното Алатка Градите Димензија : 24.4"(L) x 13"(W) x 29.3"(H) се Справи со Должина : 13" Вкупна Тежина Капацитет : 62 кг Пакет вклучува : 1 X top кутија 1 X дното кабинет 4 X тркала 1 X справи со 4 X куки Завртки.

Особините