.

HNTHY Пластични Опрема за Заштита Кутија Доказ Инструмент Случај Куфер Анти-Падот Хардвер Алатка Кутија со Пре-Сече Сунѓер (Боја : Црна, Големина : 275x225x130MM)

HNTHY Пластични Опрема за Заштита Кутија Доказ Инструмент Случај Куфер Анти-Падот Хардвер Алатка Кутија со Пре-Сече Сунѓер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опремен со целосен сет на сунѓери за заштита на производи во кутија; совршен и погоден големина дизајн, лесно да се носат.Висока густина, tearable, силна жилавост, висока еластичност, мека и нежна.Кутија тело е направен од високо-сила ПП смола составен шприц, кој има силно влијание отпор и добра топлина и ладно отпор.Безбедноста клучалката прави заштита на вредните предмети побезбедно.Здрав и пад отпорни тока, не е лесно да се пробие по десетици илјади отворање и затворање на тестови.Опремен со целосен сет на сунѓери за заштита на производи во кутија; совршен и погоден големина дизајн, лесно да се носат.Висока густина, tearable, силна жилавост, висока еластичност, мека и нежна.Кутија тело е направен од високо-сила ПП смола составен шприц, кој има силно влијание отпор и добра топлина и ладно отпор.Безбедноста клучалката прави заштита на вредните предмети побезбедно.Здрав и пад отпорни тока, не е лесно да се пробие по десетици илјади отворање и затворање на тестови.Функција : Внатрешна големина : 275x225x130 MMmaterial : plastic Note : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ќе need2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)ве Молиме овозможи 0.5-1 inc h разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).

Особините