.

Omabeta Платно Алатка Торба, Алатки За Складирање Торба Мулти‑Функција Висок Капацитет Преносни Screwdrivers Plier Организатор Торбичка Градина Додатоци

Omabeta Платно Алатка Торба, Алатки За Складирање Торба Мулти‑Функција Висок Капацитет Преносни Screwdrivers Plier Организатор

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Преносни Алатка Торба има голем простор за складирање за клучеви, screwdrivers, клешти, нокти, ленти и други предмети да се задржи на најчесто користените алатки брзо да се опфатат при работа.ЛЕСНО ДА се ДВИЖИТЕ И да се НОСИ : Алатки Организаторот има удобна рачка, лесно да се движите и да се носи, силен капацитет на носивост, тешки-должност и моќна алатка торба за складирање и за носење компатибилни.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : складирање торба е мултифункционален, и исто така е погоден за чување на алатки, играчки, дрво и др., и, исто така, погодна алатка за кеси, клуч кеси, кабел кеси, и механички кеси.ПЛАТНО МАТЕРИЈАЛ : Складирање Торба е направен од високо-квалитет на платно материјал, кој е да се носат-отпорни, трајни, и водоотпорен, со исклучителна изработка, прецизни крои, добра цврстина и долг животен век.ШИРОК УСТАТА ДИЗАЈН : Платно Алатка Торба прошири широк устата дизајн за мажите, вашата торба ќе се отвори широк и ќе остане отворена за време на работа, можете лесно да се разбере алатки треба, многу погодна за возило за одржување, woodworkers, техничари, итн.Функција : 1. Голем капацитет за складирање простор може да собере копчиња, screwdrivers, клешти, нокти, ленти и други предмети. 2. Со удобно рачки, тоа е лесно да се движите и да се носи, и има висок капацитет на носивост. 3. Складирање торба, мулти‑функционална, исто така е погодна за чување на алатки, играчки, дрвна, итн. 4. Користиме високо квалитетни платно материјал, носат‑отпорни, трајни, и водоотпорен. 5. Таписерии изработка, прецизни крои, добра цврстина и долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Алатка Торба Материјал : Платно Тежина : Околу. 341g / 12oz Цел : Чување на алатки, играчки, дрвна, итн.Пакет Листа : 1 x Алатка Торба.

Особините

Item Type:
Tool Bag
Material:
Canvas
Weight:
Approx. 341g / 12oz
Purpose:
Storage of tools, toys, wood, etc.
Package List:
1 x Tool Bag :