.

Визионерот Малку Господар Активност Коцка Деца Повеќенаменски Играчки

Визионерот Малку Господар Активност Коцка Деца Повеќенаменски Играчки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Пластика.Боја : Multicolor.Возраст Опсег (Опис) : 1 години. 6 во 1 Мулти функционални коцка блокови може да биде вметната во куќата помага да се развијат форми когнитивна вештина.подарок за роденден, Божиќ и другите празници.Визионерот Малку Господар Активност Коцка Активност Коцка која има капацитет да се зголеми на повеќе вештини со една играчка.jesavi доведува до вас Малку Господар Активност Коцка играчка за деца која е комбинација од повеќе игри да се зголеми на повеќе вештини кај вашето дете.Малку господар активност коцка е шарени играчка да се вклучат детето во игра и да развијат вештини со игри како multimode музички пијано, монистра игра, часовник и dial страна, форма sorter и брзини игра.Тоа е образовна играчка за децата да уживаат во игра време и подобрување на вештини.Клучни Карактеристики Возраст : 10 Месеци Плус Безбедност 1 : Активност коцка играчка за деца кои бои на играчка се испитуваат и тестираат правилно за својот хемиски состав и содржина.

Особините