.

ZAW Мачка Дрво Мачка Дрво Мачиња Куќата Condos Стојат Мебел со Сисал Покриени со Гребење Мислења и Кадифен Соба за Мачка Активност Центар Мачка Мебел Мачка Кула

ZAW Мачка Дрво Мачка Дрво Мачиња Куќата Condos Стојат Мебел со Сисал Покриени со Гребење Мислења и Кадифен Соба за Мачка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврстата Конструкција за Максимална Безбедност - Благодарение на својата супериорна изградба и широк, здрав база, вашите активни бебето може да скокни во и надвор од оваа мачка алпинист безбедно, без да се грижиш за ѓубрето над. *[ Сисал Гребење Мислења ] столбовите се покриени со природни сисал.мачиња може да мелење своите канџи за да помогне да се развие добра навика од гребење.Вашиот скап мебел исто така, може да биде заштитен од штета. *Висок квалитет на ткаенини се повеќе увери : Усвојување дебели заштита на животната средина фланелен боксери ткаенина, побезбедно и многу повеќе отпорни на гребење. *Мачка игра куќа мебел гребење и сисал столбови се обвиткани со природни и тешки сисал јаже.Маче може да се изостри своите канџи за да помогне да се развие добра гребење навики.Вашиот скап мебел исто така, може да биде заштитен од штета. *Се обрне внимание на секој детал, безбедноста е секогаш најважен.Имаме задебелена на дното на мачка дрво за да се осигура нејзината стабилност.Ова е идеална качување место за мачки да скокаат наоколу.Дизајниран за да ги Исполни Вашата Мачка Природа - Ова затворен мачка кула е одете-на самото место за вашата мачка да се игра, вежба, и да се релаксираат,пространа разноврсна забава центар.Рунда на product Name : Мачка Scratcher/Гребење Мачка Пост/Мачка Нула Post Material : Кадифен + sisal Features : мачки за мелење на нивните канџи, одмор, игра, и нула, со различни игра методи за спречување на мебел штета.Применливи предмети : важечки за сите видови на cats Tips Keep овој производ сува и не ставајте го во влажна место.Ако сте на сите незадоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат, ние ќе обезбедиме решенија во рок од 24 часа.Забелешка : прирачник за мерење, постои мала грешка, големината е за повикување само.За боја разлика : производот е снимен со независни физички објекти, но поради снимање технологија, осветлување, животната средина, екранот параметри и други проблеми, може да биде боја разлика помеѓу вистински објект и примена слика.Вистинските бои се заснова на реалните објекти.На пријатна мачка condo е совршен складиште за вашите чувствителни бебе да уживаат во приватноста.удобност и забава за вашата мачка.вашата мачка треба простор на сопствените да се одморат и да игра.

Особините