.

VVPONMEIQS Мачка Качување Рамка, пет Играчки, Мулти-ма Мулти-Ниво на Мачки Дрво Кула Играчки Condo Дом за Мачки Маче Сисал Гребење Мислења Цврста Стабилна Мачки Дрво со Blasket

VVPONMEIQS Мачка Качување Рамка, пет Играчки, Мулти-ма Мулти-Ниво на Мачки Дрво Кула Играчки Condo Дом за Мачки Маче Сисал

DEN 1116.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврстата Структура-максимална заштита на безбедноста на домашно милениче.Мулти-слој Дизајн-погоден за еден или повеќе мачки.Монтажни Природни Сисал Гребење пост-Совршени за климатизација канџи,и нудат повеќе избор.Со Топката Играчка-повеќе intersting за мачки.Мулти-функционални-може да се користи како мачки гнездо,гребење пост,скокање и качување рамка,и мачки играчки.Производ моделот : четири-слој дрво hole Product големина : 132*59*48cm Sturdy Структура-максимална заштита на безбедноста на домашно милениче.Мулти-слој Дизајн-погоден за еден или повеќе мачки.Монтажни Природни Сисал Гребење пост-Совршени за климатизација канџи,и нудат повеќе избор.Со Топката Играчка-повеќе intersting за мачки.Мулти-функционални-може да се користи како мачки гнездо,гребење пост,скокање и качување рамка,и мачки играчки .Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Домашно милениче играчки, кат маратон рамка, мачка дупка, пет кревет.Нашата продавница може да се користи од страна на многу домашни миленици и обезбедува спектар на домашни миленичиња играчки.Тоа исто така може да се користи за голема мера да ги подобрат убавината на собата, спречување на домашни миленици од уништување на мебел, игра со домашни миленици, и да направи забава на сопственикот.Да се направи вашиот дом изгледа попријатно, можете да кликнете на продавница за да го одберете производи сакате да ги купите.Секој во однос треба да имаат домашни миленичиња.

Особините