.

Jaqqra Облека за Жени, Женска без Ракави Plaid Печати Секси Исклучување Рамо Летни Фустани Midi Фустан Плажа Партија Sundress

Jaqqra Облека за Жени, Женска без Ракави Plaid Печати Секси Исклучување Рамо Летни Фустани Midi Фустан Плажа Партија Sundress

DEN 6.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако имате било каков проблем на вашиот објект, ве Молиме Контактирајте со нас преку e-mail однапред на . ♥ Стил : Едноставен, секојдневен стил за секојдневна облека, носат дома, на патување, можете да одговара со вашиот пумпи, потпетици, подигнете. ♥ Материјал : Изработени од полиестер, мек материјал, лесни и удобни,а мора да се облекуваат во вашата гардероба, лесно може да се облекуваат или фустан надолу, удобен фустан и можете да го носат на целиот ден, долго.Ние брод од Кинески магацин, тоа usualy трае 10-20 дена или помалку.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Големина : погледнете големината на табелата во сликата за да го изберат правото големина.❤ Забелешка ❤✿ ве Молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел.❤ Функција ❤✿ Ткаенина Тип : Мека, удобно✿ Стил : Fashion & Секојдневен✿ Повод : Случајни/Партија/Работа/Празник Стил✿ Облека Нега : Рачно перење и Машината перат, Рака Суво ✿ За превозот, Ние ќе deliever тоа да ги со вас во 48 часа. ♥ Натпревар : Облека за жени може да се пар со вашиот омилен високи потпетици или сандали, станови, флип-flips, и сандали, уживајте во летните денови!стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна!жените повик без ракави флорални мини фустан лето плажа оглавник вратот фустани резервоарот фустан модни sundress женска партија фустани секојдневен лето midi должина.✿ Ако не сте задоволни со нашата предмети, ние нудиме бесплатен замена или враќање на средствата.Фустани за жени жените секојдневен лето шарени sundress ракави макси долг фустан плажа партија туника резервоарот се облекува женска фустани лето повик краток ракав женска фустани лето midi boho.Големина на : Мали | Боја : Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.лето фустани за жени 2021 секси плус големина на облека за жени, лето вратоврска боја шарени секси ракави v деколте, макси фустан секојдневен sundress плажа партија се подели долги фустани. ♥ Повод : Летни фустани за жени ќе биде добра за вас да го датумот на вашиот дечко и да ги преземат добра фотографија. ♥ макси фустани за жени макси фустани за жени плус големина на макси фустани за жени долги ракави макси фустан за девојки макси фустан за жените макси фустани за жени лето midi фустан midi фустани за жени midi облека со ракави, midi фустан bodycon плус големина долг ракав жените чисто формално флорални црно бел краток ракав гроздобер чипка midi фустани за жени долг фустан матурска жените долго фустани за жени долг фустан лето долго фустани за жени вечер долг фустан со шлиц долг фустани за жени на повик.

Особините