.

Мажите Тренерки 3 Парчиња во машка Зимска Јакна Секојдневен Патент Јакни Спортски+Панталони Sweatshirt Спортски Одговараат Мажи Поставува Облека,Б,XXL

Мажите Тренерки 3 Парчиња во машка Зимска Јакна Секојдневен Патент Јакни Спортски+Панталони Sweatshirt Спортски Одговараат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Материјал] Лесни, Дише, Кожата-Пријателски. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] Панталони : Исклучителна Еластичен ПОЈАС ДИЗАЈН.Сите Спортски Дизајни ЕДНОСТАВНА, УБАВА И УДОБНО. [Повод] Кул Спортски Погоден за Есен, Погодна за Пешачење, Џогирање, Обука, Гимнастика, Спорт, Затворен И Активности на Отворено.Лесно да се Комбинираат, Може да се Комбинираат Со Еден Пар на Секојдневен Чевли. [Добар Подарок За Него] Совршен Подарок за Мажите : машки Џогирање Одговараат Е Најдобар Избор за Подарок Татко, Син, Дечко и Пријатели. [Облека Одржување] Препорачливо е да се Мијат Мажите Спортски со Рака и Машина за Миење во Торба за Перење.Измијте со Ладна Вода и Слични Бои.

Особините