.

LucMatton Мажите е Комбинација на Дизајн 2 Парче Облека Етнички Чисто Скриени Копчето Кратко Sleeve Кошула и Панталони Сет

LucMatton Мажите е Комбинација на Дизајн 2 Парче Облека Етнички Чисто Скриени Копчето Кратко Sleeve Кошула и Панталони

DEN 956.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 97% Памук, 3% Spandex.Копче затворање.Рака Мие Само.Миење : Машина за миење,Рака мие Предлог/не кајгана.Дизајн : Инспирација доаѓа од минималистички стил; T-shirt : Цврсто тело со хит боја фланелен боксери лента,Скриени Копчето, Henley Вратот,од Страна на Шлиц; На Кратко : 2 страна коса џебови/1 задниот џеб,еластичен појас со прилагодливи arawstring.Две Парче Појавување Облека : Пролет Лето Се Носат,Традиционалните Етнички Стил,Мода Одговараат.Висок Квалитет на Ткаенина-Памук Spandex Помеша : разумна комбинација на ткаенина компоненти прави на ткаенина се земе во предвид мекоста на памук и еластичноста на spandex; Растеглив материјал обезбедува поголема флексибилност кога се движат;На ткаенина е развиен од страна на LUCMATTON.Occasions : Activities/Festival/Casual/Business/Dating/Birthday/Party/Prom/Holiday/Christmas/Совршен Подарок за семејства, пријатели или дечко.

Особините