.

Модерната Фантазијата на Мажите Спортски Тренерки Трчање, Џогирање Спортски Sweatsuit Удобно Голема Големина

Модерната Фантазијата на Мажите Спортски Тренерки Трчање, Џогирање Спортски Sweatsuit Удобно Голема Големина

DEN 1615.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Памук,Spandex.Се повлече На затворање.Ткаенини : 66.8% Памук, 27.2% Полиестер, 6% Spandex.Природни високо квалитетен памучен материјал, издржлив и не pilling.Мека, мазна и не-иритирачки. 2 Парчиња долги ракави песна костум : спортски стилски костум s носат.Можете да го носат на целиот сет, или можете да ги одделно носи јакна и панталони, и тоа е, исто така добар избор за да одговара на фармерки.Мазна, удобно, и дише ткаенина да се носат.Првиот тренерки избор за вашата дневна носи или спорт, се одразува на довербата и активен начин на живот во адвокатско носат.Можете да го носат на целиот сет, или можете да ги одделно носи јакна и панталони, и тоа е, исто така добар избор за да одговара на фармерки.

Особините