.

Мажите Руно Воена Тактичка Јакна Отворено Спортски Маскирани Грб Јакна+Панталона Работи Одговараат На Патеката Одговараат На Спортски Фитнес

Мажите Руно Воена Тактичка Јакна Отворено Спортски Маскирани Грб Јакна+Панталона Работи Одговараат На Патеката Одговараат

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : високо квалитетен материјал.Изработен од полиестер-памук помеша супер мека ткаенина, супер мека ткаенина ви обезбедува со најдобрите удобност.Лесен и удобен, тоа може да гарантира максимална удобност на спортот во пролет, есен, па дури и зима.Чисто спортски одговараат мажите лесни спортски 2-парче целосна патент трчање, џогирање спортски одговараат.Повод : Оваа мажите pullover спортски одговараат е многу погодна за салата, работат надвор, кошарка, пешачење, трчање, клуб или дома носат.Тоа е, исто така, идеален подарок за татко, син, дечко и пријатели.Облека за нега : Машина за миење во ладна вода, се препорачува, не користете кајгана.Препорачливо е да се мијат светло-обоени и темно-обоените алишта одделно.Забелешка : ве Молиме погледнете ги нашите големина на табелата пред купување.Препорачливо е да се цел поголем големина за спортски фигура или лабава-фитинг стил.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ни порака!.SPECIFICATIONMaterial : Памук Polyester Gender : MENCollar : Hooded Closure Тип : Zipper Men Спортски Руно Дебела Јакна.

Особините