.

luogongzi 2 во 1 Flowy Работи Шорцеви за Жени Фитнес, Јога Атлетик Женска Тренингот Biker Spandex Дневна Пот Здолниште Лето

luogongzi 2 во 1 Flowy Работи Шорцеви за Жени Фитнес, Јога Атлетик Женска Тренингот Biker Spandex Дневна Пот Здолниште

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

87% Spandex, 13% Најлон.Drawstring затворање. 1 : Материјал : 87%Најлон/ 13%Spandex. 2 : Детали : Изграден во spandex.Flowy надворешниот шорцеви.Без џебови.Drawstring Подготви низа. 3 : Мека,многу мека. 4 : Тие поседуваат изграден во spandex совршен за откривање на истегнување или тренингот позиции. 5 : Совршен за бадминтон, трчање, џогирање, возење велосипед, фитнес салата, маратон, игра competiton или било повик за вршење на активности.

Особините