.

BMJL на Жените Работи Шорцеви Лето Атлетик Висока Waisted Drawstring Каузална Тренингот Спортски Панталони со Џебови

BMJL на Жените Работи Шорцеви Лето Атлетик Висока Waisted Drawstring Каузална Тренингот Спортски Панталони со Џебови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вграден-во долна облека, и се направени од supersoft и мазни ткаенини прегратка ти се во телото, не е тесна или возење нагоре, нуди флексибилност и Широк.Направи Некои Простор За Нозе.Точно, до Големина.Машина За Миење.Материјал : водење шорцеви за жени, е составена од 95%Полиестер и 5%Spandex, која е мазна, мека, дише и удобно.Редовно Се Вклопуваат.И крпа закачалка сува или ниска топлина фен ќе биде и во ред.Висока waisted монтирање.Indepent Истражување Ткаенина од страна на тим со ПОВЕЌЕ ОД 10 години на истражување experience30 % Полесен ОД Заеднички Fabric Four-Начин се Водат и Супер Soft Quick Сува и Дише.Еластичен корселе е доволно силна да се одржи во вашиот половината, но не премногу тесни.Drawstring затворање.Еластичен корселе е доволно силна да се одржи во вашиот половината, но не премногу тесни.Q1 : Ќе овие шорцеви се премногу baggy ?А1 : Не, иако на краток обезбедува неколку смисла на baggy да понудат клиенти и доволно време кога тие се вежба, тоа нема да влијае на дизајниран крива на шорцеви.Најпопуларните колекција на BMJL КРАТКО.А2 : краток е точно до големината, само да потрае својата нормална големина.A3 : Ако ви е потребна машина за миење ве молиме поставете нежна циклус во ладна вода. 30 % Полесен ОД Заеднички Ткаенина.На облик полите обезбеди поголем опсег на движење и дише функција, овозможи да се многу на движење на нозете.Но, според корисниците, Ако се заоблен или помеѓу големини, сметаат дека со нарачување до големина !.Четири-Насочно се Водат и Супер Меки.И крпа закачалка сува или ниска топлина фен ќе биде и во ред.Вграден-во долна облека, и се направени од supersoft и мазни ткаенини прегратка ти се во телото, не е тесна или возење нагоре, нуди флексибилност и Широк.Q2 : Како да се избере големината ?А2 : краток е точно до големината, само да потрае својата нормална големина.Направи Некои Legroom Elasticated Висока Waist One Страна Патент Pockets Regular Fit True на Големина.Единствена џеб дизајн насока и соодветна ширина намалување на вибрациите на предмети за време на вежбање.Висока waisted монтирање.Една страна патент џеб ви помогне безбедно чување вредности.Единствена џеб дизајн насока и соодветна ширина намалување на вибрациите на предмети за време на вежбање.Една страна патент џеб ви помогне безбедно чување вредности.А1 : Не, иако на краток обезбедува неколку смисла на baggy да понудат клиенти и доволно време кога тие се вежба, тоа нема да влијае на дизајниран крива на шорцеви.Elasticated Висока Половината.Големина Водич : Сите наши шорцеви за жени , се producted според нашиот бренд големина ,ве молиме изберете ја вашата големина се однесуваат на последната фотографија или големина на табелата.Прилики : На дневна Работи Шорцеви за жени е совршен за јога,вежби,фитнес,обука,било кој тип на тренингот,или затворено или отворено, или со секојдневно носење, повик носат, lounging дома.

Особините