.

12312 GRACCEE 3Pack Божиќ Мачка Јаки Отцепување со Лак вратоврска и Бел Божиќ Прилагодливи Plaid Снегулка Јака Тока Безбедност за Кученце Мачиња

12312 GRACCEE 3Pack Божиќ Мачка Јаки Отцепување со Лак вратоврска и Бел Божиќ Прилагодливи Plaid Снегулка Јака Тока Безбедност

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Ти ќе добие три КОМПЈУТЕРИ Божиќ мачка јаки и 3 Божиќ привезоци, кои можете слободно да натпревар јаки за да се направи вашиот симпатична мачка на Божиќ партии.Материјал и Големина на : јака прилагодливи од 7.8"- 10.5",0.4" во ширина,соодветна големина за повеќето мачки и мали кучиња, домашни Миленици тежат помалку од 20 kg, исто така може да се носат јаки.Јаки се направени на здрав најлон памучен материјал, удобно и мека, нема да му наштети на домашно милениче вратот.На токи се изработени од еко-пријателски пластика и лесно да се прилагоди на удобно големина.Класичен Plaid Дизајн : Класичен стилски plaid снегулка шема дизајн и Божиќ боја елементи се создаде силна празнична атмосфера за Божиќ, тоа е најдобриот подарок за вашите домашни миленици.Јака тока користи симпатична и модерен мачка лицето круг уши дизајн,многу безбедно за мачки.Отцепување Јака : Овие маче јаки се дизајнирани со отцепување ослободување тока,безбедно тока изданија кога притисок се применува, погодно за вас да го отворите.Ве молиме внимателно мерење на вратот дебелина на домашно милениче ,јака должина, може да се прилагоди слободно, па можете да ги најдете само право еден за вашето домашно милениче големина.Божиќ Подарок : Симпатична јака погодна за секојдневно одење, надворешна обука, Божиќ,семејни излети, и свадба.Со нашата симпатична миленичиња лак вратоврска јаки, вашиот кутре мачиња дефинитивно ќе се издвоите од останатите, за различни прилики.Божиќ Мачка Јака : Имаат Божиќ снегулка & plaid шема Целосната на одмор атмосфера.Симпатична мачка јаки направи вашата мачка во прекрасна Божиќ партија.DIY Божиќ Приврзоци : Тоа може да биде поврзан со Божик мачка јака создаде силна празнична атмосфера за Christmas We ви обезбеди висок квалитет на по - services If имате било какви прашања во врска со вашиот Божиќ Мачка Јака, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние се специјализираат во најдобрите производи и услуги и ќе нуди 100 Проценти услуги на клиентите се додека не сте задоволни.

Особините