.

Домаќинство Корални Сомот Обновливи Мулти Функција Микрофибер Метла Маска За Чистење Партал Метла Капак(Зелена)

Домаќинство Корални Сомот Обновливи Мулти Функција Микрофибер Метла Маска За Чистење Партал Метла Капак(Зелена)

DEN 96.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Корални Руно.Корални сомот, абсорбента материјал, лесно да се чисти.Лесно да се замени, сува по мијат, потоа се користи повторно.Двете страни може да се користи, погодни за стакло, подот, таванот и така натаму.Пакет се вклучени : 1 x метла покрие крпа.Здраво, Добредојдовте на продавница за купување на стока.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.Ние ажурирање на некои квалитетни производи секој ден, добредојдени да се купи!Спецификација : Тежина : околу 50g Color : Како show Size : за 36.5x24x5cm Material : Корални Fleece Coral сомот, абсорбента материјал, лесно да се чисти.Лесно да се замени, сува по мијат, потоа се користи повторно.Двете страни може да се користи, погодни за стакло, подот, таванот и така натаму.Пакет се вклучени : 1 x метла покрие cloth Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.Задоволство Guranteed - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе slove тоа на време и да ви обезбеди со повеќето задоволителен одговор.

Особините