.

Колективна Умови Штрајк Пакет Eliminator Мо Пакет - PlayStation 4

Колективна Умови Штрајк Пакет Eliminator Мо Пакет - PlayStation 4

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Четири Хипер одговор Копчиња.Целосна мапирање способност на сите 17 функции.Индивидуализира дигитални mods.Високи перформанси зафат.Патентирана Контролер на трансферот.Штрајкот Пакет Eliminator Мо Пакет адаптер додава четири Сечење на работ, Хипер одговор, mappable задните копчиња на вашиот стандарден ps4 Контролер.Способноста да се задржи палците на стапчиња, и прстите на предизвикувачи, во голема мера ја подобрува вашиот одговор време во било која игра.Се стекнат со конкурентска предност што го заслужуваат и да ги елиминираат вашиот непријател.Answer : ___________________________ Note : 3.5 mm слушалки аудио компатибилен со Контролер модел cuh-zct2u и подоцна.Оригиналниот модел cuh-zct1u Контролер не се поддржани за 3,5 мм слушалки аудио - USB слушалки потребно.

Особините