.

McKesson 60-101-10 Ацетаминофен Таблета, 325 mg

McKesson 60-101-10 Ацетаминофен Таблета, 325 mg

DEN 3244.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

1000 таблети на шише пакување. 325 mg.Случај на 12000. Земја на потекло : сад.Се споредува со активни состојки во tylenol редовни сила таблети.Mc Kesson портфолио на медицински потрошен материјал и опрема опфаќа 23 категории како што се медицинските-хируршки, кревети и додатоци, катетери, дијабетична резерви, ostomy материјали, физичката терапија сида, респираторен производи и раната грижа резерви.

Особините