.

AMSK МОЌ Ac Адаптер за полнење за Motorola X Сол Република Палубата Bluetooth и NFC Безжичен Звучник Gunmetal 89641N Батерија Полнач Кабелот за Напојување

AMSK МОЌ Ac Адаптер за полнење за Motorola X Сол Република Палубата Bluetooth и NFC Безжичен Звучник Gunmetal 89641N Батерија

DEN 309.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќност : Текст 120 V-240 V/ 50-60 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Краток спој, во текот тековната заштита, во текот напон заштита, во текот температура заштита.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат вашите оригинални производителот ac адаптер.Гаранција инфо : Цел вашиот замена ac адаптер поддржани од страна на нашите 30 ден пари гаранција за враќање на, 12 месеци гаранција; 24/7 email за поддршка, слободна размена.Пакетот вклучува : 1 Ac Адаптер.

Особините